RTV TYNAARLO

4 4juni 2022 Kevin Bos

Aanstaande zaterdagavond 9 juni [muzieknacht van Zuidlaren] komt singer/songwriter Kevin Bos spelen in Grand Café Zuidlaren. Kevin laat zich beïnvloeden door muziek uit de jaren ’60, ’70, ’80 en vertelt zijn eigen boodschap over persoonlijke vrijheid, geluk en de maatschappij.

Eigen composities

Met muzikale invloeden van o.a. Van Morrisons GLORIA tot Jailhouse Rock van Elvis,  Led Zeppelin, Creedence Clearwater Revival en ook Kings of Leon, weet hij menig publiek aan het dansen te krijgen.  Naast deze nummers uit het oude repertoire speelt hij tegenwoordig een groot aantal eigen composities. Op het podium is Kevin in z’n element.

Oog en oor

Met zijn glasheldere stem en z’n ritmisch en interessant gitaarspel is het een genot voor oog en oor om hem bezig te zien. Trek uw dansschoenen aan en kom zaterdagavond genieten van deze swingende singer/songwriter. Aanvang vanaf 21 uur. Iedereen is welkom, de toegang is gratis.